HISTORIE

Poznaj niezwykłe historie sukcesu, naszych Liderów w Mistrzowskim Zespole Grupy Wsparcia K&K.

 

Klaudia Stawiarska

Lider zespołu i założyciel grupy wsparcia k&K

7 lat temu wymyśliłam sobie marzenie, że moje życie to będą wieczne wakacje. Mieszkałam wtedy w Irlandii, w której wiecznie padał deszcz i było zimno. Marzyłam o kraju w którym będzie zawsze świeciło słońce. Wierzyłam, że jak czegoś bardzo się pragnie, to prędzej czy póżniej znajdzie się na to sposób. Przyjechałam na wakacje na Teneryfę w 2016r. i spontanicznie podjęłam decyzję, że pozostawiam 10 letni rozdział w Irlandii i przenoszę się na wyspę, spełniać swoje marzenia. Moje marzenie to było nie tylko żyć jak na wiecznych wakacjach, ale również mieć dużo wolności i niezależności finansowej. W Irlandii studiowałam dziennie Business with Event Management, i już podczas 4 letnich studiów uświadomiłam sobie, że nie chcę pracować na etacie, i że otworzę swoją własną działalność. Tak też uczyniłam. Przez 3 lata byłam właścicielką znanej kawiarni wegetariańskiej w Irlandii. Niestety swój własny biznes tradycyjny to ogromna presja, odpowiedzialność, stres i poświęcenie. Już wtedy uświadomiłam sobie, że taki biznes nie da mi wolności o jakiej marzę. Wycofałam się z biznesu, przeprowadziłam się na Teneryfę i tu szukałam sposobu na siebie. Na początku poszłam do pracy na etacie, gdzie pracuje się 6 dni po 8 godzin (takie są realia pracy etatowej na Teneryfie). Wiedziałam, że to nie jest to o czym marzę. Zaczęłam się rozglądać za pracą przez internet, uważnie sprawdzając każdą ofertę, gdyż na ogół jestem bardzo sceptyczna, jeśli chodzi o projekty online., Po kilku tygodniach researchu, po raz pierwszy natknęłam się na branżę Network Marketingu przez Facebooka i firmę wellness w której zobaczyłam szansę dla siebie.  Zastanawiałam się czy zaryzykować swój czas, angażując się w ten projekt. Stwierdziłam, że w sumie nic nie tracę, mogę tylko zyskać. Dołączyłam do klubu zdrowia w kwietniu 2017r.  Zaangażowałam się na 100% i już po pierwszym miesiącu zarobiłam więcej niż na etacie na Teneryfie! Bez doświadczenia i pojęcia o tym biznesie! Od wtedy zakochałam się w tej branży. Daje mi ogromny rozwój osobisty (stałam się Liderem Zespołu K&K), niezależność, wolność, swobodę działania z każdego miejsca na ziemii,  spokój, harmonię, cudowne relacje i nowe kontakty, oraz przede wszystkim wspiera moje zdrowie. Ponieważ projekt, który promujemy, to lepszy, zdrowszy styl życia z produktami na bazie naturalnych składników, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska.  Od prawie 2 lat, każdego dnia budzę się z pasją do tego co robię! Uwielbiam to!  Cieszę się, że pomimo moich obiekcji i sceptycznego podejścia na początku do branży, dałam sobie szansę na lepsze życie. A najpiękniejsze jest to, co mogę zrobić dla ludzi. Mam głęboką misję pomagania innym w osiąganiu ich celów, w poprawie ich życia, w spełnianiu marzeń.  To moja ścieżka życia. Jestem wdzięczna każdemu kto mi zaufał i idzie razem ze mną na szczyt. Dziękuję !

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie lub skontaktować, kliknij w przycisk poniżej.

Anna Warpechowska

Jesteś na tym świecie po to, aby wieść szczęśliwe życie.
Kiedy zbudowałam a potem ugruntowałam w swojej głowie to zdanie, wówczas zrozumiałam dlaczego dziś jestem tu, gdzie jestem.
Przez wiele lat szłam po życiowej drodze wg tego, czego chcieli inni, uważając, że tak powinno być i uznając to jako „normalność”. Kilka lat na etacie, gdzie przełożony swoje strachy wyładowywał na pracownikach, a potem kilkanaście lat jako prywatny przedsiębiorca, gdzie sytuacje „jestem chora”, „mam urlop”,”ważne sprawy rodzinne” oznaczały brak obecności w firmie a przez to brak dochodu, wzmocniły we mnie przekonanie ze tak nie chcę żyć!
Zaczęłam poszukiwania, najpierw bardzo prozaiczne – związane z finansami. Moja chęć do zmiany wykiełkowała z chęci zmiany tego, co nie jest dla mnie dobre, motywacja rosła ze stwierdzenia „nie chce tego i tamtego”. Nie znałam marzeń. Marzenia odrzuciłam dawno, wyparłam z głowy przez prozę życia, przez dochód ledwo starczający od 1-go do 1-go, przez ludzi, którymi się otaczałam, przez przekonanie, że tak musi być, że takie jest życie.
Poszukiwania postawiły na mojej drodze rozwój osobisty, w którym się zakochałam. Pokochałam też siebie. W końcu. Określiłam niezależność jako jedną z wartości, jakimi kieruję się w życiu. Odnalazłam zagubione dawno marzenia i mam śmiałość definiować kolejne. Mam tą śmiałość, ponieważ widzę nadzieję, światełko w tunelu, mam plan, znam i podążam drogą, którą przeszli inni. Podążam drogą do niezależności. Mam wokół siebie tylko osoby przychylne i wspierające, wiesz jaka to ulga? 🙂 Dziś inspiruję zwykłych ludzi (takich jak ja) do tworzenia niezwykłego życia. Wszystko dzięki Melaleuca. Firmie innej niż wszystkie. Firmie, dzięki której, mogę pracować skąd chcę, gdzie chcę, ile chcę, z kim chcę. Firmie, dzięki której uzyskuję dochód pasywny nawet gdy, jestem na urlopie czy po prostu przestaję pracować z innego powodu. Firmie, która daje mi możliwość realizacji największego marzenia – spędzania polskich zim w ciepłym klimacie. Jestem bardzo wdzięczna Klaudii Stawiarskiej za przedstawienie mi takiej możliwości, za wiarę we mnie i za niezliczoną ilość wiedzy, jaką mi codziennie przekazuje. Jestem też wdzięczna sobie, iż mimo wielu niewspierających mnie przekonań dałam sobie prawo do spróbowania i otwartości na nieznane. Nie myśl, że Twoje życie musi być takie jakie jest, bo pochodzisz ze zwykłej rodziny, z małej miejscowości, bo nie ukończyłaś studiów, bo jesteś zbyt gruba, zbyt chuda, bo nie potrafisz, bo się nie nadajesz. Pomogę Ci to zrozumieć, z Twoją pomocą pomogę Ci to zmienić. Pokażę Ci drogę i wspólnie będziemy nią podążać aby zbudować w pełni szczęśliwe życie.

Zachęcam do kontaktu, znajdziesz mnie na :
https://www.facebook.com/niezalezneplus/
a.warpechowska@gmail.com

Magdalena Świstuń

Hej, Hej! Jestem Magda Świstuń. Zdecydowałam, że będę liderem w Network Marketingu. Jestem mamą trójki dzieci i korzystając z urlopu macierzyńskiego postanowiłam rozwijać się i stworzyć przestrzeń dla mnie nie tylko jako mamy. Zdecydowałam się na takie rozwiązanie, ponieważ odkryłam w sobie potrzebę realizowania się na innych płaszczyznach bez szkody dla mojej rodziny 🙂
O tym nowoczesnym biznesie dowiedziałam się od koleżanki i bardzo szybko zorientowałam się jakie korzyści ten projekt mi oferuje. Przekonały mnie wspaniałe, naturalne produkty, logiczny plan marketingowy, ogromne wsparcie w rozwoju osobistym i biznesu.
Była to decyzja, które odmieniła moje życie. Dała mi i mojej rodzinie zdrowsze i ekologiczniejsze życie, liczne narzędzia w rozwoju osobistym oraz wspaniałe możliwości finansowe. To niesamowite jak bardzo mogłam się rozwinąć i jak wielkie możliwości daje ta firma 🙂 Dziękuję za to! 💜

Ewelina Napieraj

Nazywam się Ewelina Napieraj jestem szczęśliwą mamą i żoną, pracowałam na etacie od kiedy pamiętam. Po urodzeniu córeczki bardzo szybko minął ten rok szczęścia z dzieckiem i trzeba było wrócić do pracy. Kiedy etat zaczął mi przeszkadzać i nie pozwalał na dogodne godziny pracy aby moc zajmować się własną córką, postanowiłam iść na bezpłatny wychowawczy. W moim życiu zaczęło mi jednak czegoś brakować, szukałam powoli jakiś rozwiązań, jakiegoś zajęcia, natomiast kompletnie nie potrafiłam odnaleźć się w tym momencie w życiu, nie wiedziałam czego tak naprawdę chce. W październiku 2017 na mojej drodze pojawiła się Beatka, która pokazała mi niesamowite możliwości. Pokazała mi sklep w którym nie dość że miałam masę korzyści i były w nim zdrowe dla mojej rodziny produkty, to jeszcze mogłam w domu rozpocząć swój własny biznes i polecać ten właśnie sklep dalej, zarabiając pieniądze, jednocześnie nie rozstając się z moim dzieckiem. Nie zastanawiałam się długo, to był impuls, albo teraz albo nigdy, i nic w moim życiu się nie zmieni. Przystępując do programu tak naprawdę nic nie traciłam, mogłam tylko zyskać. Kiedy dostałam pierwszą paczkę byłam zachwycona każdy z produktów spełnił moje oczekiwania, na chwile obecna na każda kolejna paczkę z produktami czekam i cieszę się jak dziecko. Poznałam przy okazji wiele wspaniałych osób, które tak jak i ja chciały czegoś więcej od życia tylko nie wiedziały gdzie tego szukać. Klub zakupowy Melaleuca był najlepszą decyzją w moim życiu, dlaczego ? Ponieważ pomagam innym osobom, które spotykam na swojej drodze w osiąganiu ich celów, w ten sam sposób jak pomagało się mi. Przez rok czasu w moim życiu zaczęło dziać się znacznie więcej niż w przeciągu pięciu lat. Niesamowita firma która daje nieograniczone możliwości.

Kontakt: ewelinanapieraj87@wp.pl

Monika Wittig

Nazywam się Monika Wittig i jestem mamą dwójki dzieci. Z zawodu jestem naturoterapeutą i konsultantem Totalnej Biologii. Tematy zdrowia zaczęły mnie interesować dopiero wówczas, gdy bardzo bliska mi osoba ciężko zachorowała i to właśnie wtedy zainteresowałam się zdrowym stylem życia oraz tym co powoduje, że chorujemy. Wcześniej nie interesowałam się tym specjalnie. Nie patrzyłam na to co jem , jak dużo chemii otacza mnie w codziennym życiu, nie tylko w pożywieniu oraz na to, że człowiek jest całością, a ciało, umysł i emocje są ze sobą ściśle powiązane. Jestem przekonana, że sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie i zdrowie i pracujemy na nie latami. Zaczęłam się uczyć, zmieniłam dietę, i zaczęłam poszukiwać nowych rozwiązań w różnych aspektach życia. Na początku szukałam zdrowych produktów codziennego użytku, gdyż wyrzuciłam wszystko co zawierało żrącą, toksyczną chemię i musiałam je zwyczajnie czymś zastąpić. 🙂 Bardzo skupiłam się na tym aby zmienić styl życia w naszej rodzinie aby wprowadzić za wczasu dobre nawyki u moich dzieci. Oprócz zdrowego jedzenia ważne było dla mnie czym sprzątam aby było to bezpieczne dla całej mojej rodziny. Przechodziłam różne drogi, i próbowałam różnych środków, od sody z octem, orzechów piorących, po drogie ekologiczne środki, które niestety nie spełniały moich oczekiwań. Domowe specyfiki dodatkowo były czasochłonne i mało przyjemne w użyciu.
Któregoś dnia trafiłam na sklep z naturalnymi środkami codziennego użytku które zamiast formaldehydu czy chlorowych wybielaczy zawierają skoncentrowane wyciągi z roślin oraz olejki eteryczne i okazało się że są rewelacyjne. Zainteresowałam się dokładnie tym co oferuje firma. Okazało się że jest w stanie zaspokoić wszystkie moje potrzeby z zakresu produktów wellness i mogę zaopatrzyć się we wszystko w jednym miejscu. Jest to dla mnie ogromna oszczędność czasu i pieniędzy, a także niezwykła jakość produktów, co bardzo sobie cenię. Dodatkowo dowiedziałam się o świetnej jakości olejkach eterycznych, jako że uwielbiam terapie naturalne, zastąpiłam nimi swoją domową apteczkę.
Z racji tego , że w głębi duszy potrzebowałam również czegoś więcej jeśli chodzi o rozwój osobisty budowanie swojej niezależności finansowej i chęć pomocy innym ludziom, zainteresowałam się również dodatkowymi możliwościami tego niezwykłego projektu.
W dzisiejszych czasach ludzie żyją w wiecznej pogoni, tylko nie do końca wiadomo czy w dobrym kierunku zmierzają i czy to co robią zaprowadzi ich tam gdzie by chcieli. Zobaczyłam tutaj nie ograniczone możliwości dla każdego, bez względu na to jakie ma wykształcenie, wiek itp. Aby się rozwijać, zadbać o swoją przyszłość i godne życie, oraz więcej czasu dla bliskich i realizację siebie. Znalazłam w tym dla siebie misję i cel pomagania innym w realizacji swoich celów i marzeń, poprzez budowanie dochodu pasywnego, który jest dziedziczony, w firmie która jest etyczna oraz dba o ludzi i środowisko. Wiem co znaczy prowadzenie tradycyjnego biznesu, ile kosztuje to zdrowia, stresu, i ogromnych pieniędzy, a przy tym totalny brak czasu na wszystko inne. Zobaczyłam że tutaj każdy może zacząć bez wcześniejszego doświadczenia i rozwijać swój własny biznes bez żadnego ryzyka i świetnie zarabiać. Ogrom materiałów szkoleniowych i narzędzi jakie gwarantuje firma za darmo, oraz ogromne wsparcie liderów, pozwala zwykłym ludziom osiągać niezwykłe rezultaty.

Kontakt: monikawittig.mw3@gmail.com

Marta Szemberg

Cześć nazywam się Marta Szemberg. Z zawodu jestem technogiem żywności, ale od kilku lat pracuję w Starostwie Powiatowym w Wydziale Edukacji. Jako pracownik urządu mam duży kontakt z ludźmi co bardzo lubię.
Przebywając jednak na urlopie macierzyńskim rozpoczęłam poszukiwania pracy zdalnej, on-line. Takiej, którą mogłabym wykonywać z domu nie rezygnując z opieki nad dzieckiem. Pomysłów było wiele. Przeglądając różnorodne grupy na FB natknęłam się na profil Klaudii Stawiarskiej i tak jak w przypadku innych ofert przeprowadziłam rekonesans, zadawałam pytania, próbowałam rozwiać wszystkie wątpliwości i niejasności. Klaudia zaprezentowała mi jakie możliwości daje Network Marketing pracując w domu, zarabiając i korzystając przy tym z wysokiej jakości produktów firmy Melaleuca, których jakość jest poparta licznymi badaniami. Klaudia wskazała mi strategie i narzędzia w Social Media. Konkluzja tego kontaktu była jednoznaczna: „to jest to co mogę robić, to co chcę robić”, więc po prostu zaczęłam to robić.
Bez doświadczenia, przy silnym wsparciu Klaudii, rozpoczęłam swoją przygodę z biznesem w sieci. Dzięki pracy w biznesie Melaleuca cały czas się rozwijam, buduję swoją przyszłość. Mam swoje plany i cele do zrealizowania. Idę do przodu i widzę w tym niewykorzystane i niewyczerpane możliwości. Teraz jako lider sama mogę wspierać swój zespół. Pomagam swoim partnerom biznesowym budować ich przyszłość i pomagam im w realizacji planów życiowych pracując on-line, a sama sobie jestem sterem, żeglarzem i okrętem i płynę przed siebie wykorzystując narzędzia, po które wielu nie ma odwagi sięgnąć. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i moim zespołem zapraszam do kontaktu.

https://martaszemberg.wixsite.com/martaszemberg

Weronika frankowska

Gdy pojawiły się na świecie moje córki, Tosia i Misia, całe życie wywróciło mi się do góry nogami. Jako prawnik z wykształcenia, cukiernik z zamiłowania i organizator z potrzeby, szukałam dla siebie ciekawego zajęcia ale też nie wyobrażałam sobie prowadzenia klasycznego biznesu czy pracy na etacie po minimum 8 godzin dziennie i oddawania dzieci na 10 godzin do przedszkola. Prawie półtora roku temu dowiedziałam się o Melaleuca od koleżanki z Facebooka i podjęłam decyzję o dołączeniu do tego niesamowitego projektu. Przekonały mnie nie tylko wspaniałe produkty, bezpieczne dla całej mojej rodziny, ale również plan marketingowy, w którym dostrzegłam olbrzymi potencjał i szansę na osiąganie bardzo dużych dochodów przy elastycznym czasie pracy, który mogę bez problemu dostosować do innych zajęć i pogodzić z opieką nad dziećmi. Z perspektywy czasu wiem, że to była świetna decyzja. Działanie w branży network marketingu zapewnia mi nie tylko ciągły rozwój osobisty i poszerzanie kompetencji, ale również daje szansę na poznawanie wspaniałych ludzi, udział w szkoleniach i eventach, pracę na własnych warunkach i zwiększanie dochodu z miesiąca na miesiąc.

Wojciech Szabłowski

Jestem i uważam się za konkretną osobę…
Jestem także osobą, która lubi testować nowe projekty i nowe rozwiązania biznesów online.
…od 2016 roku przetestowałem już kilkadziesiąt różnych sposobów, firm, rozwiązań na dobry projekt online.
Moje doświadczenie pokazuje mi, że w tym morzu tematów można wyłowić prawdziwe perełki!
Brałem udział w projektach :
…od tych bardzo ryzykownych po te bez żadnego ryzyka
…od tych gdzie osiągałem efekty po te, które nie przyniosły żadnych korzyści
…od tych gdzie poniosłem straty po te gdzie zyskałem
Niczego jednak nie żałuje bo każdy temat, każdy krok dał mi niesamowitą naukę. Kilka tematów nadal prowadzę bo się ciągle rozwijają i upatruje w nich swoją wolność. Inne nowe tematy wprowadzam i wiem, że warto je testować.
Wiem też, że w obecnych czas tak pędzącej technologii, przede mną także nowe wyzwania i nowe projekty.
Od października 2017 jestem w niesamowitej firmie Melaleuca.
… gdzie tak naprawdę zrozumiałem jak niesamowity potencjał ma BIZNES REKOMENDACJI,
a tym bardziej jak firma ma główne filary na NAJWYŻSZYM poziomie tj produkt, stabilność, rozwój, plan zarobkowy, wsparcie ciągłe firmy i liderów.
Wymienione atuty, Melaleuca właśnie ma na tak najwyższym poziomie! .. i to mnie przekonało aby tu zostać na lata po dziedziczony dochód pasywny dla moich dzieci!
Spodziewam się w tej firmie, tak jak do tej pory, rozwoju w każdym obszarze.
Dziękuję ludziom z zespołu w jakim jestem, jaki prowadzę oraz tym, którzy właśnie dołączają!
Jestem szczęśliwy, że mogę czerpać wiedzę od osób z najwyższymi statusami w Europie.
Jeśli jesteś osobą, która szuka nowego lub rozważa wejście w jakiś ciekawy temat… to nie obawiaj się, że będę Ciebie do czegoś nakłaniaj lub przekonywał na siłę… to w perspektywie czasu nie ma sensu
… chętnie pokaże Ci firmę, ludzi, zespół, warunki – tylko po to abyś sobie wyrobił zdanie. Chętnie poznam Ciebie i Twoje oczekiwania, obawy, potrzeby… skontaktuj się ze mną:

www.fb.me/wojciechszablowskipl
www.m.me/wojciechszablowskipl
www.wojciechszablowski.pl
www.linkedin.com/in/wojciechszabłowski

Marzena Szabłowska

“Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz – ZRÓB TO! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię”

Nazywam się Marzena Szabłowska i jestem partnerem biznesowym w firmie Melaleuca.
Wcześniej pracowałam w korporacji oraz firmie prywatnej, ale praca w korporacji pozbawiła mnie zdrowia na wielu różnych płaszczyznach, a praca w firmie prywatnej była daleka w swojej materii od tego, czego szukałam w życiu i spełnieniu zawodowym.
Wiele różnych trudnych doświadczeń w moim życiu sprawiło, że długo szukałam swojej drogi, zastanawiałam się do czego dążę naprawdę, co jest dla mnie ważne, jaki jest cel i sens mojego życia. Czy powoduje mną jakaś nadrzędna misja?

W ubiegłym roku nagła i niespodziewana śmierć mojego Taty postawiła przede mną wszystkie te pytania po raz kolejny. Pytania, na które dotąd udzielałam sobie odpowiedzi w swoim sercu, ale bałam się wprowadzić coś z tego w moje życie. Odejście Taty sprawiło, że zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo uciekałam dotąd przed realizacją swoich marzeń. Dopiero śmierć Taty spowodowała, że obudziłam się na nowo, narodziłam się na nowo. Zdałam sobie sprawę z tego, że dotąd nigdy nie bałam się śmierci, ale BAŁAM SIĘ ŻYCIA, bałam się ŻYĆ SWOIM ŻYCIEM. Ta myśl była wyzwalająca i przerażająca jednocześnie, ale na tyle silna, że podjęłam wtedy decyzję w swoim sercu, aby wziąć pełną odpowiedzialność za moje życie i moje marzenia, aby przestać uciekać od siebie i zacząć szukać możliwości, aby robić to, co kocham.

Miesiąc po odejściu Taty straciłam pracę a kilka dni później, złamałam z przemieszczeniem prawy bark. Prawdziwa kumulacja lub raczej “parada atrakcji”, jak to określiła wtedy moja koleżanka…
Wtedy jednak wewnętrznie przeczuwałam, że te wydarzenia (a w międzyczasie jeszcze skomplikowana operacja barku i prawie całkowita utrata władzy w ręce na kilka miesięcy) miały mnie dosłownie ZATRZYMAĆ, abym nie straciła tego “olśnienia”, nie rzuciła się w jakiś bezsensowny wir zdarzeń, aby kolejny raz nie pomyśleć o sobie. Wtedy chyba po raz pierwszy rzuciłam się w wir swojego serca, swoich pragnień i zaczęłam myśleć o tym, czego tak naprawdę pragnę od siebie i od życia!

W takich okolicznościach pojawiła się w moim życiu Melaleuca. Informacje na temat firmy dosłownie przyszły do mnie i mojego Męża w tym samym czasie od DWÓCH RÓŻNYCH OSÓB. Sam ten fakt, dał mi już wtedy do myślenia, ponieważ w głębi duszy nigdy nie wierzyłam w przypadki. Z drugiej strony – dziś myślę, że zadziałało także prawo przyciągania. A ponieważ na tamten czas miałam cel, aby pozbyć się całkowicie szkodliwej chemii z domu i szukałam zdrowych produktów, firma przyszła do nas przez dwoje drzwi lub jak kto woli – drzwiami i oknami :)))

Argumentów, które mnie przekonały było wiele. Przede wszystkim cała linia PRODUKTÓW ECO SENS – do sprzątania i pielęgnacji domu tak mnie zachwyciła już po pierwszym użyciu, że postanowiliśmy zakupić pakiet biznesowy – Value Pack (aby jak najszybciej przetestować pozostałe produkty i otworzyć sobie ścieżkę LEPSZEGO STARTU w biznes). Produkty z Melaleuca sprawiły, że moje problemy z suchą i popękaną do krwi skórą oraz podrażnionymi drogami oddechowymi po prostu zniknęły. Wreszcie nie czułam się niewolnikiem maseczki i gumowych rękawic, bez których normalnie niczego nie mogłam wcześniej posprzątać.

Kolejnym argumentem “za” była rozmowa na Skype z KLAUDIĄ STAWIARSKĄ – liderem Grupy K&K, do której mieliśmy dopiero wejść. Klaudia od początku zrobiła na mnie niesamowite wrażenie – osoby pozytywnej, otwartej i świadomej czego chce od życia, ale przy tym bardzo nastawionej na pomoc innym.

Trzecim argumentem był niesamowity PLAN MARKETINGOWY, który obfitował w bonusy i niesamowicie szczodry podział przychodu. Plan bez szklanego sufitu, którego realność wykonania potwierdzały przykłady Klaudii oraz innych liderów. W mojej głowie zrodziło się wtedy takie przekonanie, że jestem we właściwym miejscu i że warto sięgnąć z tą firmą i tymi ludźmi po swoje, tak długo skrywane marzenia.

Kropką nad “i”, była niesamowita misja firmy Melaleuca: “Poprawiamy życie tych, których spotykamy przez pomoc w osiągnięciu ICH celów”. Uświadomiłam sobie wtedy, że przecież zawsze chciałam pomagać innym ludziom, że sama przecież organizowałam akcje niesienia pomocy, a obydwa kierunki studiów które ukończyłam, były nastawione na pomoc innym. W Melaleuca zobaczyłam tę możliwość zrealizowania swoich marzeń, przy jednoczesnym niesieniu pomocy innym, przy tym – jak ktoś genialnie ten plan marketingowy skonstruował – okazało się, że to biznes bez żadnego ryzyka, z minimalnym wkładem własnym – comiesięcznych zakupów, które tak, czy siak – zrobisz gdzie indziej. Tutaj dostaję co miesiąc ogromne korzyści jako Klient Uprzywilejowany, a tym bardziej – jako Partner Biznesowy.

Właściwie wszystkie te informacje sprawiły, że zdałam sobie sprawę, przed jak niesamowitą ŻYCIOWĄ SZANSĄ postawiło nas życie. I widzę też, że w czasach, gdy sami polecamy sobie nawzajem sprawdzone rozwiązania – jak wielka szansa rozwoju jest w tym modelu biznesowym – w BIZNESIE REKOMENDACYJNYM. Do tego – dochód pasywny, który wypracowuję – jest dziedziczony przez nasze dzieci.

Co niesamowite – od roku, od kiedy jestem w firmie mam możliwość szkolić się z liderami z całej firmy z całej Europy, a w naszej firmie każdy jest otwarty na niesienie pomocy sobie nawzajem, zgodnie z naszą misją – pomagamy tym, których spotykamy w osiągnięciu ich celów. Melaleuca to TYGIEL NIESAMOWITYCH LUDZI Z PASJĄ, nastawionych na pomoc i rozwój, otwartych na siebie i świat, inspirujących się wzajemnie, szanujących się, z MISJĄ NIESIENIA POMOCY. LUDZI, rozkochanych w życiu i zmieniających swoje życie i życie innych ludzi na lepsze.

Przez ten rok – zbudowałam siebie na nowo – odnalazłam swoją prawdziwą pasję, zbudowałam swoją pewność siebie i odwagę. Buduję swój zespół ludzi. Mam misję niesienia pomocy i pomagam innym w rozwiązywaniu ich problemów i szukaniu rozwiązań, nie tylko zdrowotnych, ale także życiowych i finansowych. Z osoby niepewnej stałam się kimś, kto odważnie mówi o swoich marzeniach i wiele z nich zaczęłam realizować, bo wiem, że nikt nie zrobi tego za mnie. W ostatnich miesiącach podejmuję wiele wyzwań z rozwoju osobistego z myślą o tym, aby zbudować w sobie silne podstawy lidera, aby być przykładem i prowadzić innych. Od roku non stop przekraczam granice swojego komfortu i doświadczam tego, jak niesamowitą rzeczą jest pokonywanie samego siebie, swoich ograniczeń. Staję się kimś, kim zawsze chciałam być. MOim ulubionym hasłem stało się: BÓJ SIĘ I RÓB.

Melaleuca oznacza dla mnie niesamowitą możliwość, aby zrealizować z tą firmą wiele swoich marzeń finansowych, ale również marzeń o pracy z niesamowitymi ludźmi, o tworzeniu swojego teamu, o wspieraniu innych w drodze do ich marzeń, o byciu liderem i inspirowaniu innych, o budowaniu innych ludzi pozytywnym przekazem. W końcu o niezależności od trującej chemii i lepszym zdrowiu, o życiu bez kredytów, zobowiązań i zmartwień. O życiu w wolności 🙂 TO JUŻ SIĘ DZIEJE.

Melaleuca dała mi nowe niesamowite przyjaźnie. I to jest bezcenne.

Dziękuję Ci za Twój czas i przeczytanie mojej historii do końca.
Jeśli moje słowa w jakiś sposób Cię poruszyły, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.

Dla mnie człowiek = niezmierzony potencjał, ocean możliwości i inspiracji.
W Melaleuca odkrywamy samych siebie, siebie nawzajem i potencjał, o którym dotąd nie mieliśmy pojęcia. To miejsce, ta firma i ludzie wyzwalają w nas samych nasze najlepsze cechy, a obserwowanie tego, jak się rozwijamy jest materiałem na dobrą książkę.
Kiedyś taką napiszę. Jest na mojej liście marzeń.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Marzena Szabłowska

marzena.szablowska@gmail.com
https://www.facebook.com/marzysiemarzy
https://www.facebook.com/MarzenaWojtekSz
www.marzenaszablowska.pl

Edyta świątek

Czy możesz odmienić swoje życie?
Czy możesz spełnić swoje marzenia?
Wystarczy tylko chcieć!
Ja od lat szukałam zmian, nowych możliwości, a przy tym interesuje się zdrowym stylem życia. Wtedy odkryłam dodatkowy dochód i zdrowy styl życia 2w1 NETWORK MARKETING dający niesamowite możliwości, samorozwój oraz pracę w dowolnym miejscu na Ziemi:-) Jestem ogromnie wdzięczna Klaudii mojej mentorce za niesamowity projekt biznesowy w którym Obecnie biorę udział, za niezliczone ilości materiałów, szkoleń, wspaniałych, otwartych i niesamowicie inspirujących ludzi którzy w każdej chwili służę pomocą oraz za niesamowite produkty bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Polecam wszystkim ten biznes którzy pragną odmienić swoje życie, osiągnąć stabilizację finansową, spełniać swoje marzenia i w końcu mieć więcej czasu dla rodziny lub dla siebie.

Barbara Patej

Nazywam się Barbara Patej, jestem osobą otwartą dla ludzi i bardzo lubię im pomagać. Moja przygoda z Melaleuca rozpoczęła się 5 miesięcy temu. Był to okres w którym zaczęłam zmieniać siebie i swoje życie. Moja wiara w siebie została zachwiana poprzez życiowe trudności, które przygniotły mnie swoim ciężarem. Byłam osobą, która nie miała odwagi żeby spełniać swoje marzenia, straciłam wiarę w siebie, w to co robię i czego potrzebuje – do czasu kiedy postanowiłam o siebie zawalczyć. Najtrudniej było podjąć pierwszy krok, reszta potoczyła się sama. Wszechświat sprawił, że na swojej drodze spotkałam wielu ludzi, którzy nieśli mi pomoc, która naprawdę była mi wtedy bardzo potrzebna. Dlatego teraz ja chcę nieść pomoc innym osobom, które tego potrzebują.
W lipcu tego roku moja koleżanka Ania zaproponowała mi udział w tym projekcie. Przedstawiła mi trzy główne jego zalety: naturalne produkty bez chemii, możliwość rozwoju osobistego oraz możliwości zarobkowe. W sumie była to dla mnie najlepsza okazja do tego żeby zacząć robić cos nowego, ciekawego i rozwojowego. Bez chwili zastanowienia przystąpiłam do projektu w którym poznałam wielu wartościowych ludzi. Razem tworzymy Zespół w którym wspieramy się, rozwijamy i spędzamy ze sobą niezapomniane chwile.
Klub zakupowy Melaleuca to najlepsza decyzja w moim życiu. Firma dała mi ogromne możliwości rozwoju, wiele korzyści zakupowych oraz najlepsze produkty w których jestem zakochana! Z tą firmą jestem związana także poprzez misję pomagania tym których spotykamy na swojej drodze w osiąganiu ich celów. Cieszę się, że dołączyłam do firmy która zmienia życie ludzi na lepsze.

Kontakt: patej@op.pl

Barbara Ciężkowska

W przeszłości miałam już do czynienia z Network marketingiem. Próbowałam rozwijać się z firmą, z która się związałam. Ale bez powodzenia. Był to wtedy czas, kiedy podjęłam decyzję o wyjeździe z Polski. Kontakty z osobami, które wprowadziły mnie do firmy ustały. Moja działalność kompletnie ucichła. Starałam się coś tam stworzyć, ale trafiłam na bardzo zimny rynek, wręcz lodowaty i nie do przejścia barierę obcego języka.
Cały czas temat marketingu sieciowego miałam „ z tyłu głowy”, ciągle obserwowałam działania innych, czytałam, mimo wszystko kształciłam się.
Pewnego dnia, napisała do mnie koleżanka i powiedziała mi o Melaleuca.
Moje pierwsze słowa to: jakie produkty oferuje Melaleuca i powiedz mi coś więcej o planie marketingowym.
Wysłała mi potrzebne materiały. Obejrzałam i od razu zdecydowałam się na wejście do firmy.
Co mnie przekonało? Naturalność produktów w przystępnych cenach , których głównym składnikiem jest drzewo herbaciane, bardzo korzystny plan marketingowy, niesamowite wsparcie, ciągły kontakt z liderami.
To, że możemy pracować z różnych miejsc na świecie daje poczucie swobody i wolności. Można się rozwijać maksymalnie. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcemy.
Jestem bardzo szczęśliwa, że jestem w Melaleuca. Przede wszystkim mam czysty, pachnący dom bez chemii, wspomagam swoje zdrowie, mogę się rozwijać i realizować.  Znalazłam firmę mojego życia.

Beata Drela

Jestem z wykształcenia technikiem administracji , pracowałam na etacie w banku .Praca ta była bardzo stresująca i odpowiedzialna finansowo , liczyły się tylko normy i wskaźniki do wykonania . Stres od przyjścia do pracy do zakończenia , a zarobki bardzo przeciętne.Aby dorobić sobie do wypłaty otworzyłam sklepik internetowy .
Byłam już zmęczona pracą na etat bo nie dawała mi ona zadowolenia , a sklepik internetowy nie dawał mi takich dochodów jakie bym chciała mieć. Postanowiłam się zwolnić z etatu i szukałam czegoś co mogę robić to w domu , jednocześnie zajmować się moim sklepikiem .Przeglądałam oferty i projekty , kilka nawet zaczęłam .Ale nic mi nie pasowało co mogłabym robić na stałę. Gdy zobaczyłam ogłoszenie,, ,że możesz zadbać o zdrowie i zarabiać ” to wiedziałam, że to jest właśnie to co szukam .
Po kilku dniach zarejestrowałam się w klubie zakupowym Melaleuca .
Przekonały mnie produkty , pakiet szkoleń online I oczywiście plan prowizyjny .Uważam, że to była moja najlepsza decyzja życiowa. Teraz używam najlepszych produktów bez chemii, moje samopoczucie się polepszyło ,bo nie mam już tak stresującej pracy . Pracuje kiedy mam na to ochotę, nie mam szefa nad sobą ,sama jestem sobie szefem i co najważniejsze postawiłam na rozwój osobisty .Nie wyobrażam sobie abym pracowała jeszcze kiedyś na etat .

Kontakt:  bastet1968@wp.pl

Fanpage: https://www.facebook.com/beatadrela.zdrowie

Kamila Kamińska

W swoim życiorysie mam zapisane 5 lat pobytu za granicą. Nie powiem żyło mi się dobrze, ale brakowało rodziny. Stąd decyzja o powrocie i zderzenie z Polską rzeczywistością. Zarobki ledwo wystarczyły na bieżące wydatki. Postanowiłam więc poszukać jakiegoś dodatkowego dochodu.Początkowo był to dodatkowy etat, ale ile mozna pracowac po 10h przez 7 dni w tygodniu . W koncu organizm odmówił posłuszeństwa i powiedział dość. Zaczęłam wiec szukać alternatywy. Pomyślałam, ze może spróbuje sił w branży marketingu. W swoich poszukiwaniach kierowalam sie produktami. Zależało mi aby były one jak najbardziej przyjazne środowisku. I znalazłam stabilną firmę właśnie która spełniła moje oczekiwania produktowe. Od tego czasu znacznie poprawiło sie moje zdrowie dzięki wspaniałej mocy olejków eterycznych. Kiedy doceniłam jakość produktów to oczarował mnie niesamowity plan marketingowy który daje nieograniczone możliwości. Dlatego cieszę się że mogłam wsiąść do pociagu
, który pędzi w stronę niezależności finansowej. Razem z ta firma mogę to osiągnąć w najbliższej przyszłości Dlatego juz planuje co będę robić jak z czystą przyjemnością zrezygnuje z etatu

Anna świerek

Mam na imię Ania. Osiem lat temu zostawiłam wszystko i postanowiłam zamieszkać w UK. Przez pierwsze kilka lat myślałam, że mogę tak żyć … dość fajna praca, fajny związek i częste przyjazdy po kraju by pobyć z rodziną ( czas radości i spełnienia ) …. i nagle w Polsce urodził mi się pierwszy wnusio, który skradł moje serce od pierwszego wejrzenia. Miłość i ból, że muszę wracać do pracy bo trzeba za coś żyć. Przyjazdy raz w miesiącu na kilka dni przestały już mnie cieszyć a tęsknota wiercila mi dziurę w sercu. Zaczęłam sobie zadawać pytania …. czy ja już do śmierci będę UK ? bo praca, bo strach, że w Polsce znowu będę zarabiać niegodne człowieka pieniądze i wybierać między ciepłym mieszkaniem w zimę, jedzeniem a rachunkami ….
W tym samym czasie zauważyłam że na Facebooku widzę coraz więcej osób piszących o pracy z domu, o pracy online….. bałam się spytać o co chodzi. Myślałam, że to praca dla bardzo utalentowanych, sprytnych i odważnych bo część z tych osób robiła transmusje na żywo…. I kiedy tak marzyłam, że też bym tak chciała… pojawiła się Melaleuca 😍 poczułam wdzięczność, radość i taką siłę, że od tej decyzji zależy moje życie, szczęście, które mogę dzielić z tym małym szkrabem, który miał już rok a ja widziałam go tylko 12 razy.
Już od samego początku bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie produkty…. jak to ? Naturalne a takie skuteczne a do tego te ceny… wcale nie takie wysokie a wręcz przeciwnie. Plan marketingowy zachwycił mnie jeszcze bardzoej…. wkoncu te pieniądze sprawią, że będę mogła być w Polsce tyle ile będę chciała.
Moje życie się zmieniło, zaczęłam się szkolić, poznawać nowych cudownych ludzi i przestałam być taka zamknięta i wstydliwa. Z miesiąca na miesiąc coraz bardziej i bardziej rosłam w siłę a wraz ze mną urósł mój team. Dzięki Klaudi i naszej grupie nie tylko odkryłam, że lubię network marketing i praca z każdego miejsca to jest to z czym wiąże swoje życie…. odkryłam, że bez tych produktów już nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Teraz nie muszę się martwić, że nie zarabiam jak jestem w Polsce z wnukiem a właściwie teraz już z dwoma 😁 no i ludzie z Melaleuca to teraz moja druga rodzina ❤

Dołącz do tysięcy ludzi na świecie, którzy odmienili swoje życie z naszą firmą

Otrzymaj więcej informacji bezpośrednio na meila