Witaj w Centrum Strefy Partnera

Ten obszar został zaprojektowany dla członków zespołu K&K z myślą o organizowaniu moich NAJLEPSZYCH szkoleń, materiałów i programów, aby pomóc Ci rozwinąć działalność biznesu Network Marketingu i zapewnić przewagę nad konkurencją. To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę wyruszyć w tę podróż razem z Tobą.

Wybierz program, który Cię interesuje poniżej, klikając na banner produktu, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do treści i szkoleń.

Akademia Rozwoju Liderów Kurs

Naucz się krok po kroku podstaw działania w branży Network Marketingu, wykorzystując Facebook i inne Social Media.

Dodatkowe Szkolenia

Uzupełnij wiedzę o niezbędne szkolenia z zakresu Planu Marketingowego, Produktów Firmy, Techniczna obsługa narzędzi online, Praktyczne wskazówki działania, oraz Leadership czyli praca z zespołem.

Biblioteczka Multimedialna

Biblioteczka Multimedialna

Pobierz audiobooki i ebooki z zakresu biznesu, rozwoju osobistego i Network Marketingu. Nigdy nie przestawaj się rozwijać! Inwestycja w siebie, nigdy nie była stratą.

Materiały dla Potencjalnych Klientów

Pobierz materiały, prezentacje, broszurki i ebooki dla potencjalnych klientów Twojego biznesu.

Gotowe Grafiki do Postów

Pobierz gotowe grafiki i obrazki, które możesz udostępniać na Facebooku oraz w innych Social Media. Jest to dobry sposób na start ! Już wkrótce będziesz tworzyć swoje, własne projekty.

Dodatkowe Kursy

W tej sekcji znajdują się inne, niezbędne szkolenia i kursy, które pomogą Ci w budowaniu tego biznesu.

Dodatkowe Pliki do Pobrania

Pobierz materiały, które są niezbędną pomocą w budowania Twojego biznesu Melaleuca.

WYZWANIE 30 DNI: Krok po kroku awansuj do Senior Dyrektora

Relacja z 3 dniowego szkolenia w UK: Droga do Senior Dyrektora. Najlepsze lekcje i wskazówki krok po kroku, jak budować biznes Melaleuca

Jak zbudować markę online: kurs Mistrz Brandingu

Jak zbudować silną markę online, Jak sprawić żeby klienci sami się zgłaszali po to, co mamy do zaoferowania, jak wyróżnić się w internecie, jak zbudować rolę eksperta w danym temacie, i jak zautomatyzować biznes online. Wszystkiego dowiesz się krok po kroku, łącznie ze zbudowaniem swojej strony www, fanpejdża na facebooku oraz innych social media.